Sopckie Centrum Seniora
 
 
SDom Pomocy Społecznej w Sopocie

Nowa wersja biuletynu informacyjnego dla mieszkańców 60+ już dostępna

Jak zadbać o zdrowy styl życia, jakie prawa ma pacjent, jak być aktywnym dzięki Uniwersytetowi Trzeciego Wieku, jak spędzać czas wolny i gdzie uzyskać pomoc. To tylko niektóre z porad zawartych w nowym biuletynie informacyjnym dla mieszkańców 60+, który otrzymać można było podczas Sopockich Dni Seniora.

Przez dwa lata, które minęły od poprzedniego wydania, sporo się w Sopocie zmieniło – zapowiada biuletyn Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. – Dlatego uzupełniliśmy, zaktualizowaliśmy nasze kompendium wiedzy o działaniach miasta dedykowanych osobom powyżej 60. roku życia. Mam nadzieję, że dzięki przystępnej formie i bogatej zawartości ta publikacja odpowie na wiele pytań, które codziennie stawiają sobie państwo poszukując wiadomości o tym, gdzie zadzwonić, by uzyskać pomoc, jak ciekawie spędzić czas wolny czy rozwijać swoje pasje. 

Sopocianie 60+ to kompendium wiedzy dla mieszkańców Sopotu. Drugie już wydanie biuletynu zawiera niezbędne numery telefonów do kluczowych sopockich instytucji, a także spis kościołów, porady policji w zakresie bezpieczeństwa na drodze czy informacje dotyczące zasad przyznawania zasiłków i ogólnie wsparcia udzielanego przez MOPS.

Wróć do kategorii:

Kontakt

Sopockie Centrum Seniora DPS Sopot

ul. Mickiewicza 49, 81-866 Sopot

scs@dpssopot.pl

tel. kom. 609 680 826,
tel. stacj. 58 717 32 03

Sopockie Centrum Seniora 2024.